home

اپلیکیشن دستخط

نرم‌افزار جامع زیبانویسی شامل بر دوره‌های کامل خط‌های فارسی، عربی و لاتین با تدریس مجازی استاد حمزه ابوالفضلی فرد مدرس زیبانویسی

آموزش

آموزش زیبانویسی خطوط فارسی، عربی و لاتین شامل بر خطوط نستعلیق و شکسته تحریری در بخش مقدماتی، خط نسخ در بخش مقدماتی و خط لاتین تحریری در دو دوره مقدماتی و پیشرفته. هنرجویان عزیز می‌توانند با فراگیری کامل این دوره‌‎ها، به یک هنرمند کامل در زمینه زیبانویسی خطوط تحریری تبدیل شوند.

فروشگاه

گلچینی از آثار استاد حمزه ابوالفضلی فرد که با تکنیک‌های مختلف زیبانویسی اجرا و در دسترس هنرمندان و هنردوستان قرار گرفته است. محتوای این آثار برگرفته از ادعیه و آیات قرآن، همچنین اشعار و عبارات معروف است و امکان سفارش به صورت دستخط و همراه با قاب برای علاقمندان به آثار استاد فراهم شده است.

سفارش

اگر می‌خواهید یک تایپوگرافی زیبا از اسم خود و یا یک امضای اختصاصی داشته باشید، همچنین اگر به شعر یا عبارت خاصی علاقه دارید و می‌خواهید  تابلوی زیبایی از آن را در مجاورت خود داشته باشید، می‌توانید سفارش خودتان را در ایپلیکیشن دستخط ثبت کنید و سفارش خود را در قالب یک دستخط کاملا حرفه‌ای تحویل بگیرید.

معرفی استاد


حمزه ابوالفضلی فرد هستم، مدرس زیبانویسی خطوط فارسی، عربی و لاتین. از سال 1377 فعالیت هنری خود را با وورد به عرصه تبلیغات محیطی ( پارچه‌نویسی، دیوارنویسی، شیشه‌نویسی) آغاز کردم و از محضر اساتید گرانقدری همچون استاد مجتبی کرمی در زمینه آموزش خط کاپرپلیت و استاد شمس‌الدین مرادی در حوزه‌ی آموزش نقاشی خط فراوان آموختم و این افتخار را دارم که در دهه‌های 80 و 90 به عنوان مدرس زیبانویس در دانشگا‌ها و موسسات آموزشی عالی شهر کاشان مشغول خدمت بوده و هستم.

توضیحات فنی اپلیکیشن

دستخط با استفاده از بروز ترین معماری و ابزار ها برای پلتفرم اندروید طراحی و توسعه داده شده است و در کنار رابط کاربری ساده و روان باعث شده که کیفیت آموزش و کار با اپلیکیشن بسیار بالا برود و حتی در دستگاه های معمولی با بیشترین کیفیت اجرا می شود.لورم ایپسوم یا طرح‌نما متنی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله لازم است.

نصب فعال

نظرات

خاطره یزدان دوست

دوره های زیبانویسی زیادی شرکت کردم که به خاطر این دوره ها کلی هزینه کردم. اما به چیزی که میخواستم نرسیدم. تا اینکه با برنامه دستخط آشنا شدم. فقط با دریافت یک دوره تفاوت آموزش رو احساس کردم.

مهدی سالاری

همیشه از بچگی به ما گفتند فارسی را پاس بدارید. معنی این جمله رو تازه الان که دارم دوره های استاد ابوالفضلی فرد رو شرکت میکنم می فهمم.  باید بگم خیلی خیلی عالیه و صمیمانه خدمت استاد عرض میکنم: سپاسگزارم.

فاطمه حسینی پور

برای من که کاشانی هستم و فرصت آموزش حضوری با استاد رو داشتم باید  بگم: شک نکنید که کیفیت دوره های مجازی استاد به همان کیفیت دوره های حضوریه. در حال حاضر من هم از اپ دستخط استفاده میکنم و بی نهایت لذت میبرم.